Mobilní rozhlas

Povídání

Mobilní rozhlas obce Dubičné

Informační služba Obce Dubičné – Mobilní rozhlas. Tato služba je pro obyvatele obce zdarma. V rámci služby budou obyvatelům obce Dubičné poskytovány informace z Obecního úřadu do mobilních telefonů a e-mailovách schránek. Informace se budou týkat zejména těchto případů a situací:

 1. Aktuální krizové situace, požáry, nehody
 2. Informace o hrozícím živelném nebezpečí
 3. Plánované a neplánované odstávky elektrické energie
 4. Výpadky zásobování vodou a plynem
 5. Uzavření komunikací, objíždky
 6. Změny v úředních hodinách obec.úřadu, změny otvírací doby sběrného dvora
 7. Termíny zasedání Zastupitelstva obce
 8. Upozornění na veřejné akce pořádané na území obce, male i v okolí
 9. Upozornění Policie ČR a HZS
 10. Upozornění na různé akce a novinky

Tato služba v žádném případě nenahrazuje Úřední desku obce. Informace budou zasílány obyvatelům naší obce a osobám vlastnícím na území obce nemovitost. Zaregistrovat se mohou rovněž přátelé naší obce, kteří mají o dění v naší obci zájem.

Způsob registrace:

 1. Každý samostatně  na stránkách obce www.dubicne.cz

Zájemce vyplní  a odešle  registrační formulář, který najde na stránkách obce (www.dubicne.cz)

 

 1. Registrace  osobně na Obecním úřadě v Dubičném.

Zájemce vyplní  a podepíše  registrační formulář a pracovník obecního úřadu zanese žadatele do systému.

Registrovaný občan souhlasí se zásadami ochrany osobních údajů  a  s tím, že mu budou zasílány informační sms zprávy Mobilního rozhlasu. V rámci této služby je možné registrovat dvě telefonní čísla na jedno číslo popisné domu v obci Dubičné.

Pro odhlášení ze seznamu příjemců je možné využít odkaz na webovém registračním formuláři nebo požádat osobně či emailem na Obecním úřadě.

Služba mobilní rozhlas není určena ke zpětné komunikaci s Obecním úřadem, proto na přijaté zprávy neodpovídejte – odpovědi nebudou nikdy doručeny. V případě jakéhokoli dotazu kontaktujte Obecní úřad v Dubičném, telefonem, nebo emailem. Kontakty na osoby v seznamu příjemců jsou určeny pouze pro komunikaci v rámci služby Mobilní rozhlas Dubičné.

E-mailová komunikace

V rámci mobilního rozhlasu budou doručovány registrovaným občanům  na  udanou e-mailovou adresu různé  pozvánky na veřejné akce, dokumenty z úřední desky,  informace firem EON a ČEVAK,  mapy objížděk atp.  Jedná se o podrobné aktuální informace, které se nevejdou do 160 znaků SMS. Tato služba rovněž nenahrazuje Úřední desku obce.

 

Přihlašovací obrazovka

 

 

 

 

Způsob registrace přes webové rozhraní:

 1. Na našich stránkách kliknout na „ OBEC“, V rozbaleném menu kliknout na „Mobilní rozhlas“ a dále pak na „Registrace“ a objeví se  registrační formulář.
 2. První přihlášení se provádí přes „Nová registrace“.
 3. Další „Přihlášení“ se využívá pro upravení nastavení, změnu registračních údajů, změnu hesla a odhlášení.